dystrybucja

wyszukajpaczke

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dystrybucji produktów BHP. Dystrybuujemy rękawice ochronne marek RS Arbeitsschutz, Tian-Kong, G-REX i obuwie robocze marki Bata. Już od 20 lat zaopatrujemy naszych klientów w produkty gwarantujące bezpieczeństwo pracy. Zapewniamy więc profesjonalne doradztwo, stabilny model współpracy oraz uporządkowaną i przemyślaną dystrybucję.

1. SPRZEDAŻ HURTOWA 

Naszymi partnerami handlowymi są najlepsze firmy zaopatrujące ostatecznego użytkownika w artykuły BHP. Oferujemy produkty sprawdzone i zawsze dobrej jakości. Nasza dystrybucja obejmuje cały kraj.

2. PLANOWANY DOBÓR PARTNERÓW HANDLOWYCH

Planujemy sieć swoich partnerów handlowych. Buty i rękawice ochronne są dostępne w najlepszych hurtowniach wybranych przez nas. Kontrahenci, z którymi podejmujemy współpracę, mają więc pewność, że otrzymują towar wyjątkowy.

3. INDYWIDUALNA ANALIZA POTRZEB KAŻDEGO PARTNERA HANDLOWEGO

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z naszych partnerów handlowych poznajemy ich potrzeby. To pozwala nam na stworzenie idealnie dopasowanej oferty. Analiza dostaw daje nam wiedzę o tym, jaki produkt i kiedy może być Państwu potrzebny.

4. SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIAdystrybucja

Zamówienia złożone do godziny 14.00 są realizowane zawsze tego samego dnia. Daje nam to możliwość doręczenia przesyłki na następny dzień roboczy. Jest to możliwe dzięki optymalnym stanom magazynowym Tegro. Dodatkowo wspieramy naszych klientów — każde zamówienie weryfikujemy pod kątem Państwa potrzeb i możliwości.

5. INDYWIDUALNY OPIEKUN KLIENTA

Każdy klient ma w naszej firmie indywidualnego opiekuna. Kontaktują się więc Państwo zawsze z tym samym człowiekiem.

6. TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Stawiamy na sprawdzoną i solidną firmę kurierską — tylko taka jest gwarancją terminowej dostawy Państwa przesyłki. Paczkę mogą Państwo śledzić na naszej stronie internetowej.

 

Sprawdź paczkę: